Rychlovka - soutěž o iPhone + VYHLÁŠENÍ

Přidáno 23.10.2019

Ukažte svůj potenciál a vyhrajte iPhone 7!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 24. do 31. října 2019 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme nejlepšího z vás. 

Do soutěže jsou zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem je dosáhnout nejvyššího % nárůstu obratu na Vašem stávajícím affiliate účtu oproti minulému období 16. - 23. října 2019

VÝHRA - iPhone 7 black 32GB

 

Hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 24.  do 31. října 2019 soutěž o výše uvedenou věcnou cenu.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 24.  do 31. října 2019 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz

Ze shora uvedených účastníků soutěže bude vybrán ten, jehož dosažený % nárůst obratu bude nejvyšší, přičemž tento partner obdrží shora uvedenou výhru. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem dodaných leadů v tomto období. Finančním leadem se rozumí odeslaná žádost o půjčku do některé z našich kampaní, a s tím spojené vytvoření leadu v rozhraní eSpolupráce. Lead dodaný do Chytré půjčky CPA, rozeslaný do více společností, je počítán jako jeden kus. Nejsou počítány leady duplicitní a podvodného rázu.

Vyhodnocení soutěže proběhne 15. listopadu 2019 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítěz bude pod svým ID zveřejněn na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se dotyčný o výhru nepřihlásí do 14. února 2020, bude peněžitá částka z prodeje ceny věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.

***A MÁME TU VÝHERCE - GRATULUJEME AFFIL ID 4250 A POSÍLÁME ZÁSILKU :)***

Zpět

Soutěž s kampaní Cofidis zná své výherce

Kdo si odnese další zajímavé ceny?

Více

Nová kampaň Zadejto.cz v eSpolupráci!

Nová kampaň spojující nabídku a poptávku řemeslníků a služeb v regionu.

Více