Články, které se vyplatí přečíst

Přidáno 19.12.2022

Dnešní díl vzdělávacích článků pojmeme trochu jinak. Vybrali jsme 9 zajímavých článků, které se mohou hodit při affiliate marketingu.

1) Umělá inteligence

V poslední době velmi oblíbené a probírané téma, zejména pak na Twitteru. Často se hovoří o psaní textů za pomoci umělé inteligence. Tomuto tématu se věnuje Martin Sova v jednom ze svých nejnovějších článků: Jak používat umělou inteligenci k psaní textů?

2) Expirované domény

Dalším pojmem, na který v affiliate marketingu jistě narazíte, jsou expirované domény. Rozdíl mezi expirovanou doménou a novou doménou, jak si vybrat správnou doménu a spousty dalšího, vám poradí Milan Pichlík ve svém článku: Jak efektivně využít expirované domény pro SEO.

3) Úvod do WordPressu

Chystáte se vytvořit své první webové stránky za pomoci nejpopulárnějšího redakčního systému na světě, ale trochu tápete, jak na to? Článek: WordPress návod krok za krokem (2022) vám poradí, co všechno potřebujete mít před instalací softwaru, provede vás samotným instalačním procesem z administrátorského rozhraní poskytovatele webhostingu – Wedosu, a pomůže se základní orientací v uživatelském účtu.

4) Copywriting

Lámete si hlavu nad tím, jak napsat zajímavý a poutavý článek, který vám přivede konverze? Určitě je třeba začít důkladnou analýzou klíčových slov, psát jasně a stručně a vzbudit ve čtenářích důvěru tím, že budete poskytovat upřímné recenze. Nezapomeňte přidat jasnou výzvu k akci. Dopodrobna vám vše vysvětlí Dušan Souček ve svém článku: Články, které generují konverze.

5) Linkbuilding

Ať to není jen o článcích - o tom, jaké používají strategie na linkbuilding Jaroslav Janíček a Ondřej Martínek, si můžete poslechnout v oblíbeném podcastu nejenom mezi affiláky: AffilBox Podcast. Čekají na vás témata jako například hledání v SERPu, Broken linkbuilding atd.

6) Propagace online her

Nedílnou součástí propagace herních kampaní jsou také herní recenze. Pár tipů, jak vlastně takovou herní recenzi napsat, naleznete v článku: Jak psát herní inzerce. Tak neváhejte a nechte se inspirovat.

7) Grafická tvorba

Na to, abyste vytvořili hezký obrázek pro své webové stránky nebo na sociální sítě, nepotřebujete grafickou školu či profesionálního grafika. Vše můžete zvládnout sami třeba za pomocí oblíbeného nástroje Canva. Díky podrobným videonávodům v článku: Jak zvládnout jednoduchou grafiku v Canvě, vám práce půjde jistě od ruky.

8) Výber affiliate niky

Už nějakou tu dobu přemýšlíte, že se vrhnete do podnikání v affiliate marketingu, avšak stále nejste rozhodnutí, do jaké oblasti se pustit? V tom případě vám rozhodně doporučujeme přečíst si článek: 5 kroků, jak vybrat ziskovou affiliate niku.

9) Nová pravidla pro e-shopy a online platformy

Od 6. ledna 2023 je potřeba řídit se pravidly nové novely zákona o ochraně spotřebitele a občanského zákoníku. Na nic nečekejte a připravte se: Přichází velké změny pro e-shopy a online platformy. Co nás v roce 2023 čeká?

 

 

Autorkou článku je Michala Říhová, affiliate manager ve společnosti Srovnejto.cz.

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více