Jak vydělávat propagací online her

Přidáno 10.01.2018

​Dnes Vám ukážeme, že propagovat herní kampaně eSpolupráce není nic složitého, proto je tato vertikála vhodná pro každého, stačí jen trochu kreativity a úsilí.

Nedílnou součástí internetu jsou online hry, kdy téměř 40 % uživatelů aktivně nějakou online hru hraje. Hry nemusí být vždy jen pro zábavu, dá se na nich totiž i velmi dobře vydělávat.

ZAČÍNÁME

Nejprve je nutno dostat se k odkazům vedoucích na jednotlivé online hry, které Vám zajistí provizi z každé registrace. Tyto odkazy získáte v síti eSpolupráce.cz, pokud zatím nemáte účet, můžete si ho vytvořit ZDE.

Po přihlášení do svého uživatelského účtu vybereme v levém menu kategorii „All Offers“ a následně zadáme klíčové slovo „Hry“.

Nyní se nacházíte na přehledu herních kampaní, které můžete propagovat a získávat tak provizi z každé registrace, kterou přes Váš unikátní odkaz získáte.

V kampani naleznete tyto informace:

  1. Náhled kampaně
  2. Základní informace o hře
  3. Provizní model (DOI = Platba za registraci a potvrzení emailu. | SOI = Platba za registraci bez nutnosti potvrzení emailu. | CPS = Platba za prodej hry, členství a dalších. | CPP = Platba za hrajícího hráče, zpravidla dokončení tutoriálu nebo stáhnutí hry a přihlášení se.)
  4. Orientační cílovou skupinu
  5. Podmínky propagace
  6. Výplatu (provizi) za konverzi
  7. Povolené země k propagaci
  8. Oblast pro vygenerování unikátního odkazu, díky kterému získáte provizi z propagace. (Tento odkaz je možno různě upravovat, zkracovat, přidat SUB_ID pro označení odkazu a více.)
  9. Kreativy (bannery, loga, videa)

STATISTIKY

Ke každé propagaci byste jistě rádi viděli i podrobné výsledky, to vše naleznete v záložce „Reports“ a následně zvolíte „Conversion Report“

Zobrazení přehledu není nic složitého, stačí zvolit příslušná data, která chcete zobrazit, vybrat časový interval a nastavit případné filtrování. Následně uvidíte vygenerované statistiky níže.

ZÁVĚR

Propagování herních kampaní je jedna z nejlepších možností, jak začít v affiliate marketingu. Propagace her bývá zpravidla zábavná a každý může při dobré strategii dosáhnout opravdu zajímavých čísel, která jsou leckdy velmi překvapující.

Propagujte herní kampaně ještě dnes, začít může každý!

Registrovat se

 

Kryštof Walter, walter@espoluprace.cz

 

Zpět

A naši Chytrou půjčku už znáte?

Co říkáte na kampaň, díky které máte mnohem větší šanci na monetizaci svého trafficu? Na kampaň, u které si jednoduše vygenerujete iframe formulář, nasadíte na své webové stránky a nemáte už žádné starosti s hlídáním změn úrokových sazeb a jiných informací? Představujeme další kampaň eSpolupráce.cz zvanou Chytrá půjčka neboli Multipůjčka.

Více

Soutěž Affiliate partner roku 2022 začala!

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na uspořádání oblíbené soutěže Affiliate partner roku. Pokud jste minulý rok nevyhráli, nezoufejte, tentokrát se štěstí může usmát právě na vás! Podmínky pro získání výhry se totiž lehce liší... Tak pojďte na to a získejte možnost vyhrát parádní elektroniku!

Více