Jak vydělávat propagací online her

Přidáno 10.01.2018

​Dnes Vám ukážeme, že propagovat herní kampaně eSpolupráce není nic složitého, proto je tato vertikála vhodná pro každého, stačí jen trochu kreativity a úsilí.

Nedílnou součástí internetu jsou online hry, kdy téměř 40 % uživatelů aktivně nějakou online hru hraje. Hry nemusí být vždy jen pro zábavu, dá se na nich totiž i velmi dobře vydělávat.

ZAČÍNÁME

Nejprve je nutno dostat se k odkazům vedoucích na jednotlivé online hry, které Vám zajistí provizi z každé registrace. Tyto odkazy získáte v síti eSpolupráce.cz, pokud zatím nemáte účet, můžete si ho vytvořit ZDE.

Po přihlášení do svého uživatelského účtu vybereme v levém menu kategorii „All Offers“ a následně zadáme klíčové slovo „Hry“.

Nyní se nacházíte na přehledu herních kampaní, které můžete propagovat a získávat tak provizi z každé registrace, kterou přes Váš unikátní odkaz získáte.

V kampani naleznete tyto informace:

  1. Náhled kampaně
  2. Základní informace o hře
  3. Provizní model (DOI = Platba za registraci a potvrzení emailu. | SOI = Platba za registraci bez nutnosti potvrzení emailu. | CPS = Platba za prodej hry, členství a dalších. | CPP = Platba za hrajícího hráče, zpravidla dokončení tutoriálu nebo stáhnutí hry a přihlášení se.)
  4. Orientační cílovou skupinu
  5. Podmínky propagace
  6. Výplatu (provizi) za konverzi
  7. Povolené země k propagaci
  8. Oblast pro vygenerování unikátního odkazu, díky kterému získáte provizi z propagace. (Tento odkaz je možno různě upravovat, zkracovat, přidat SUB_ID pro označení odkazu a více.)
  9. Kreativy (bannery, loga, videa)

STATISTIKY

Ke každé propagaci byste jistě rádi viděli i podrobné výsledky, to vše naleznete v záložce „Reports“ a následně zvolíte „Conversion Report“

Zobrazení přehledu není nic složitého, stačí zvolit příslušná data, která chcete zobrazit, vybrat časový interval a nastavit případné filtrování. Následně uvidíte vygenerované statistiky níže.

ZÁVĚR

Propagování herních kampaní je jedna z nejlepších možností, jak začít v affiliate marketingu. Propagace her bývá zpravidla zábavná a každý může při dobré strategii dosáhnout opravdu zajímavých čísel, která jsou leckdy velmi překvapující.

Propagujte herní kampaně ještě dnes, začít může každý!

Registrovat se

 

Kryštof Walter, walter@espoluprace.cz

 

Zpět

Soutěž s CreditOn - vyhlášení vítězů

Jarní soutěž s Půjčkou CreditOn, která probíhala od 1. března do 30. dubna 2022 je u konce a zná své výherce! A jak to tedy celé dopadlo?

Více

Soutěž s CreditOn - Průběžné výsledky

V souvislosti s kampaní "Půjčka CreditON“ aktuálně v eSpolupráci.cz běží skvělá soutěž o atraktivní ceny v celkové hodnotě téměř 50.000 Kč. Soutěžíme o co nejvyšší počet žádostí o půjčku s CreditOn v období konání soutěže. Pro větší motivaci jsme pro vás domluvili i navýšenou provizi z 1.200 Kč na skvělých 1.350 Kč!

Více