Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Přidáno 16.03.2023

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

 

Připomeňme si pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 1. 2. 2023 do 31. 3. 2023 a vylosování proběhne dne 17. 4. 2023. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás. Soutěžící, kteří se umístí na prvních třech místech získávají bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion.

Započítávají se žádosti o jakoukoliv částku. Zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři.

Razdvapujcka.cz si vyhrazujeme právo zkrátit, přerušit, upravit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla. Tyto skutečnosti vám budou sděleny prostřednictvím sítě eSpolupráce.cz


Výherce má povinnost dle české legislativy odměnu přiznat a řádně zdanit.

 

 

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY:

1. místo - Affiliate ID: 21515

2. místo - Affiliate ID: 22258

3. místo - Affiliate ID: 21819

4. místo - Affiliate ID: 23906

5. místo - Affiliate ID: 1990

6. místo - Affiliate ID 3700

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz v termínu od 1. února 2023 do 31. března 2023 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splňují tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. února do 31. března 2023 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž dosažený počet žádostí o půjčku bude nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umístění výše zmíněný reproduktor.. 

Vyhodnocení soutěže proběhne 17. dubna 2023 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání odeslání výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz.

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více