A naši Chytrou půjčku už znáte?

Přidáno 19.11.2022

Co říkáte na kampaň, díky které máte mnohem větší šanci na monetizaci svého trafficu? Na kampaň, u které si jednoduše vygenerujete iframe formulář, nasadíte na své webové stránky a nemáte už žádné starosti s hlídáním změn úrokových sazeb a jiných informací? Představujeme další kampaň eSpolupráce.cz zvanou Chytrá půjčka neboli Multipůjčka.

Výhody Chytré půjčky a jak to vlastně celé funguje  

Hned v úvodu jsme již nalouskli, v čem spočívá největší výhoda Chytré půjčky, vše si ještě vysvětlíme detailněji. Tato kampaň funguje jako tzn. agregátor, tedy pokud zájemce o půjčku vyplní formulář, lead je následně rozposlán mezi maximální počet poskytovatelů. Poskytovatelé však musí vyhovovat zadaným parametrům půjčky. V praxi to celé znamená, že z jednoho kontaktu může být vytvořeno i například 20 pending konverzí.

A teď pozor! Samozřejmě nemůžete počítat s tím, že všechny vytvořené konverze vám budou schváleny. Pravděpodobně bude nakonec zmonetizovaný pouze jeden lead. Zřídkakdy se stává, že zájemce o půjčku využije více, jak jednu nabídku. Vše funguje na principu „rychlejší vyhrává“ – poskytovatelé dostaly informaci o leadu, na který jejich call centrum zavolá. A kdo zavolá dříve, má větší šanci zasaleovat zákazníka, ať si půjčku sjedná právě u nich.

Orientačně se v iframe formuláři vyskytují nižší desítky poskytovatelů a to jak z bankovních, tak i nebankovních společností. Zamítání pending konverzí probíhá vždy automaticky po 45 dnech. V případě, že se ve vašem učtu eSpolupráce.cz nachází pending konverze z Chytré půjčky více jak 2 - 3 týdny, s velkou pravděpodobností si klient vybral jiného poskytovatele nebo nesjednal půjčku vůbec. Nepsané pravidlo říká, že tyto konverze budou nakonec s velkou pravděpodobností zamítnuty. U schválené provize se objeví částka, tedy vaše provize. 

Provizní modely

Chytrá půjčka je rozdělena do následujících 4 kampaní s provizními modely:

1) Chytrá půjčka / Dlouhodobé půjčky  CPA – provize 65 % z příjmu za schválenou půjčku

2) Chytrá půjčka / Půjčky před výplatou CPA – provize 65 % z příjmu za schválenou půjčku

3) Chytrá půjčka / Dlouhodobé půjčky CPL – provize 70 Kč za lead

4) Chytrá půjčka / Půjčky před výplatou CPL – provize 100 Kč za lead

 

Z hlediska výhodnosti doporučujeme spíše CPA kampaně, a v nich zejména nový sjednocený formulář. Výhoda sjednoceného formuláře je zejména v tom, že kombinuje poskytovatele jak krátkodobých půjček, tak dlouhodobých půjček. Klient vyplní parametry půjčky a následně se až na druhém kroku formuláře upřesní, zda bude mít zájem o krátkodobou nebo dlouhodobou půjčku.

Jak začít propagovat

Vyhledejte si kampaň mezi nabídkami eSpolupráce.cz a rozklikněte si ji. Pokud si nejste zcela jisti, jak se orientovat ve svém účtu, přečtěte si článek o používání účtu eSpolupráce.cz.

K propagaci máte na výběr hned z několika Landing Pages. Nejvíce používaný je již zmíňený Iframe formulář – Nový – sjednocený. Dále si na dolní části stránky v Creatives navolte stejně pojmenovaný formulář a klikněte Get Code. Vygenerovaný kód si jednoduše dosaďte do svých propagací.

Že se vám barva iframe formuláře nehodí na vaše webové stránky? To vůbec nevadí, barvu si totiž můžete změnit v záložce Form styler. Přesný návod naleznete ZDE.
 

A na závěr článku pro vás máme malé inside info…

Náš tým aktuálně pracuje na nové verzi Chytré půjčky, jejíž výhodou je, že žadatel o půjčku uvidí, kam se leady rozesílají (na jaké poskytovatele) a případně si bude moci upravit výběr dle vlastních preferencí.  V nové Chytré půjčce bude nastaven cross-sell na další produkty dle výsledku žádosti.

 

Pokud budete mít k propagaci dotazy nebo budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese podpora.espoluprace@srovnejto.cz .

 

Autorkou článku je Michala Říhová, affiliate manager ve společnosti Srovnejto.cz.

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více