A naši Chytrou půjčku už znáte?

Přidáno 19.11.2022

Co říkáte na kampaň, díky které máte mnohem větší šanci na monetizaci svého trafficu? Na kampaň, u které si jednoduše vygenerujete iframe formulář, nasadíte na své webové stránky a nemáte už žádné starosti s hlídáním změn úrokových sazeb a jiných informací? Představujeme další kampaň eSpolupráce.cz zvanou Chytrá půjčka neboli Multipůjčka.

Výhody Chytré půjčky a jak to vlastně celé funguje  

Hned v úvodu jsme již nalouskli, v čem spočívá největší výhoda Chytré půjčky, vše si ještě vysvětlíme detailněji. Tato kampaň funguje jako tzn. agregátor, tedy pokud zájemce o půjčku vyplní formulář, lead je následně rozposlán mezi maximální počet poskytovatelů. Poskytovatelé však musí vyhovovat zadaným parametrům půjčky. V praxi to celé znamená, že z jednoho kontaktu může být vytvořeno i například 20 pending konverzí.

A teď pozor! Samozřejmě nemůžete počítat s tím, že všechny vytvořené konverze vám budou schváleny. Pravděpodobně bude nakonec zmonetizovaný pouze jeden lead. Zřídkakdy se stává, že zájemce o půjčku využije více, jak jednu nabídku. Vše funguje na principu „rychlejší vyhrává“ – poskytovatelé dostaly informaci o leadu, na který jejich call centrum zavolá. A kdo zavolá dříve, má větší šanci zasaleovat zákazníka, ať si půjčku sjedná právě u nich.

Orientačně se v iframe formuláři vyskytují nižší desítky poskytovatelů a to jak z bankovních, tak i nebankovních společností. Zamítání pending konverzí probíhá vždy automaticky po 45 dnech. V případě, že se ve vašem učtu eSpolupráce.cz nachází pending konverze z Chytré půjčky více jak 2 - 3 týdny, s velkou pravděpodobností si klient vybral jiného poskytovatele nebo nesjednal půjčku vůbec. Nepsané pravidlo říká, že tyto konverze budou nakonec s velkou pravděpodobností zamítnuty. U schválené provize se objeví částka, tedy vaše provize. 

Provizní modely

Chytrá půjčka je rozdělena do následujících 4 kampaní s provizními modely:

1) Chytrá půjčka / Dlouhodobé půjčky  CPA – provize 65 % z příjmu za schválenou půjčku

2) Chytrá půjčka / Půjčky před výplatou CPA – provize 65 % z příjmu za schválenou půjčku

3) Chytrá půjčka / Dlouhodobé půjčky CPL – provize 70 Kč za lead

4) Chytrá půjčka / Půjčky před výplatou CPL – provize 100 Kč za lead

 

Z hlediska výhodnosti doporučujeme spíše CPA kampaně, a v nich zejména nový sjednocený formulář. Výhoda sjednoceného formuláře je zejména v tom, že kombinuje poskytovatele jak krátkodobých půjček, tak dlouhodobých půjček. Klient vyplní parametry půjčky a následně se až na druhém kroku formuláře upřesní, zda bude mít zájem o krátkodobou nebo dlouhodobou půjčku.

Jak začít propagovat

Vyhledejte si kampaň mezi nabídkami eSpolupráce.cz a rozklikněte si ji. Pokud si nejste zcela jisti, jak se orientovat ve svém účtu, přečtěte si článek o používání účtu eSpolupráce.cz.

K propagaci máte na výběr hned z několika Landing Pages. Nejvíce používaný je již zmíňený Iframe formulář – Nový – sjednocený. Dále si na dolní části stránky v Creatives navolte stejně pojmenovaný formulář a klikněte Get Code. Vygenerovaný kód si jednoduše dosaďte do svých propagací.

WorldPress
Že se vám barva iframe formuláře nehodí na vaše webové stránky? To vůbec nevadí, barvu si totiž můžete změnit v záložce Form styler. Přesný návod naleznete ZDE.
 

A na závěr článku pro vás máme malé inside info…

Náš tým aktuálně pracuje na nové verzi Chytré půjčky, jejíž výhodou je, že žadatel o půjčku uvidí, kam se leady rozesílají (na jaké poskytovatele) a případně si bude moci upravit výběr dle vlastních preferencí.  V nové Chytré půjčce bude nastaven cross-sell na další produkty dle výsledku žádosti.

 

Pokud budete mít k propagaci dotazy nebo budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese podpora.espoluprace@srovnejto.cz .

 

Autorkou článku je Michala Říhová, affiliate manager ve společnosti Srovnejto.cz.

Zpět

Soutěž Affiliate partner roku 2022 začala!

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na uspořádání oblíbené soutěže Affiliate partner roku. Pokud jste minulý rok nevyhráli, nezoufejte, tentokrát se štěstí může usmát právě na vás! Podmínky pro získání výhry se totiž lehce liší... Tak pojďte na to a získejte možnost vyhrát parádní elektroniku!

Více

Představujeme TOP kampaně eSpolupráce.cz

Lámete si hlavu nad tím, jakou kampaň si v eSpolupráce.cz zvolit k propagaci? Nechte si od nás poradit! Máme pro vás seznam TOP 12 kampaní z oblasti půjček, pojištění, online her i seznamek.

Více