Propagujte kampaň Zonky

Přidáno 04.08.2022

Jste v eSpolupráce.cz nováček, chystáte se teprve registrovat anebo přemýšlíte zkrátka nad tím, jakou kampaň zvolit a získat tak co nejvyšší výdělky? Představujeme kampaň Půjčka Zonky, která patří jednoznačně mezi naše TOP kampaně.

O Zonky  

Nejprve si v krátkosti povíme něco málo o službě Zonky. Zonky.cz je poskytovatelem spotřebitelských úvěrů, který vznikl v České republice v listopadu 2014. Jedná se o unikátní peer-to-peer službu, zjednodušeně řečeno – lidé půjčují lidem za výhodný úrok a za férových podmínek. Služba přináší výhody oběma stranám. Jedněm umí půjčit levněji a druhým umožní efektivní investování. Provozovatelem tohoto projektu je Air Bank a.s., člen skupiny PPF. 

Výhody Půjčky Zonky

 • Velmi nízká úvěrová sazba začínající už od 4,99 %. 

 • Možnost půjčit si od 20 000 Kč do 900 000 Kč na 12 až 120 měsíců. 

 • Rychlé schválení půjčky do 2 minut. Peníze na účtu jsou k dispozici do 5 minut, nejpozději do druhého dne. 

 • Poskytnutí půjčky jak osobám na HPP, tak i OSVČ. 

 • Půjčka na cokoliv a bez ručení. 

 • Předčasné splacení zdarma. 

 • Vše jednoduše online od A do Z. 

 • Možnost pojištění schopnosti splácet, například při ztrátě zaměstnání apod. 

A proč propagovat kampaň Půjčka Zonky v eSpolupráce.cz? 

Propagací této kampaně máte možnost získat skvělou provizi 1,75 % (CPS) z výše schválené půjčky nebo 2,10 % (CPS) z výše schválené půjčky se sjednaným pojištěním. To ale není vše, pokud si budete dlouhodobě držet dobré výsledky, máte možnost získat provize vyšší. Průměrná provize také v čase stoupá vzhledem k rostoucí schválené jistině. 

V kampani si můžete vybrat z mnoha reklamních prvků, jako jsou bannery, e-mailové šablony a články, které lze jednoduše stáhnout a umístit do svých propagací na webových stránkách. Je zde také možnost nechat si vytvořit reklamní prvky od inzerenta přímo na míru. 

A pokud jsme vás k propagaci náhodou stále nepřesvědčili, ukážeme vám i zajímavá čísla týkající se této kampaně: 

 • Za měsíc květen 2022 činila průměrná vyplacená provize affiliate publisherům 4 313 Kč 

 • Zaznamenali jsme bezmála 2 000 žádostí o půjčku (za období květen 2022) 

 • Vysoký konverzní poměr okolo 16 % (jedná se o konverzi z žádosti do smlouvy) 

 • Nejvyšší vyplacenou provizí za poslední rok je částka 18 900 Kč (při výši provize 2,10 %) 

Začněte s propagací třeba ještě dnes! 

V eSpolupráci.cz naleznete tuto kampaň pod ID 917 nebo klikněte na Přejít do kampaně. Pokud zatím nemáte účet, vytvořit si ho můžete ZDE

V samotné kampani si překopírujte affiliate link, který vám byl automaticky vygenerován. Trackovací link si umístěte na webové stránky do svých propagací (například bannerů apod.) 

WorldPress
 
Pokud občas tápete v tom, jak se orientovat ve svém účtu, přečtěte si náš článek o používání účtu eSpolupráce.cz.
 

Jak už bylo zmíněno, v kampani naleznete dostatek reklamních prvků. Dále zde naleznete popis kampaně, reprezentativní příklad, bližší informace o produktu a podmínky propagace. 

Pokud budete mít k propagaci dotazy nebo budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese podpora.espoluprace@srovnejto.cz .

 

Autorkou článku je Michala Říhová, affiliate manager ve společnosti Srovnejto.cz.

Zpět

A naši Chytrou půjčku už znáte?

Co říkáte na kampaň, díky které máte mnohem větší šanci na monetizaci svého trafficu? Na kampaň, u které si jednoduše vygenerujete iframe formulář, nasadíte na své webové stránky a nemáte už žádné starosti s hlídáním změn úrokových sazeb a jiných informací? Představujeme další kampaň eSpolupráce.cz zvanou Chytrá půjčka neboli Multipůjčka.

Více

Soutěž Affiliate partner roku 2022 začala!

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na uspořádání oblíbené soutěže Affiliate partner roku. Pokud jste minulý rok nevyhráli, nezoufejte, tentokrát se štěstí může usmát právě na vás! Podmínky pro získání výhry se totiž lehce liší... Tak pojďte na to a získejte možnost vyhrát parádní elektroniku!

Více