Affiliate partner roku

01.11.2017

Staňte se naším nejlepším affiliate partnerem a vyhrajte elektroniku za několik desítek tisíc korun!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme pět nejlepších z vás. Soutěžící, který se umístí na prvním až pátem místě získává velice zajímavé ceny.

Do soutěže jsou zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem je dosáhnout nejvyššího obratu v období konání soutěže. Hlavní cenu může získat jen ten nejlepší, ovšem vyhrát mohou i ostatní.

VÝHRY

1. místo – dron DJI Spark Fly More Combo

2. místo – mobilní telefon iPhone 6s 32GB

3. místo – hodinky Garmin fenix5S

4. místo – tablet Huawei MediaPad M3 LTE

5. místo – mobilní telefon Huawei P9 lite 2017 LTE

 

Hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráno pět partnerů, jejichž dosažený obrat bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umítění jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 20. února 2018 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 20. května 2018, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.