Affiliate partner roku 2021

Přidáno 30.09.2021

Oblíbená soutěž Affiliate partner roku opět odstartovala a vy máte jedinečnou příležitost vyhrát zajímavé ceny za desítky tisíc korun. Proto neváhejte a vrhněte se do propagací kampaní ještě dnes!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 1. října 2021 do 31. prosince 2021 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás, kteří získají báječné ceny.

Do soutěže jsou automaticky zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem je dosáhnout co nejvyššího obratu za období konání soutěže.

 

A O JAKÉ HRAJEME CENY?

 

1. místo –  Outdoorová kamera GoPro HERO 8 Black

2. místo –  Sluchátka Apple AirPods Pro

3. místo –  Kontaktní gril DeLonghi CGH1012D

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 15. října 2021 do 15. ledna 2022 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. října 2021 do 31. prosince 2021 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz.

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž dosažený obrat bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umístění jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 17. ledna 2022 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 17. dubna 2022, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.

Zpět

Soutěž pro partnery v kampani EliteDate

Staňte se nejlepším affiliate partnerem v kampani EliteDate a vyhrajte například skvělou 3D tiskárnu! Tak neváhejte a vylepšete své propagace.

Více

Soutěž pro partnery v kampani Půjčka Cofidis

Pro Vaši motivaci je navíc v období soutěže od 1. září do 30. listopadu 2021 navýšená odměna na 3,8 % za sjednanou půjčku!

Více