Affiliate partner roku 2021

Přidáno 30.09.2021

Oblíbená soutěž Affiliate partner roku opět odstartovala a vy máte jedinečnou příležitost vyhrát zajímavé ceny za desítky tisíc korun. Proto neváhejte a vrhněte se do propagací kampaní ještě dnes!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 1. října 2021 do 31. prosince 2021 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás, kteří získají báječné ceny.

Do soutěže jsou automaticky zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem je dosáhnout co nejvyššího obratu za období konání soutěže.

 

A O JAKÉ HRAJEME CENY?

 

1. místo –  Outdoorová kamera GoPro HERO 8 Black

2. místo –  Sluchátka Apple AirPods Pro

3. místo –  Kontaktní gril DeLonghi CGH1012D

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 1. října 2021 do 31. prosince 2021 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. října 2021 do 31. prosince 2021 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz.

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž dosažený obrat bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umístění jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 17. ledna 2022 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 17. dubna 2022, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.

Zpět

Představujeme TOP kampaně eSpolupráce.cz

Lámete si hlavu nad tím, jakou kampaň si v eSpolupráce.cz zvolit k propagaci? Nechte si od nás poradit! Máme pro vás seznam TOP 12 kampaní z oblasti půjček, pojištění, online her i seznamek.

Více

Propagujte kampaň Zonky

Jste v eSpolupráce.cz nováček, chystáte se teprve registrovat anebo přemýšlíte zkrátka nad tím, jakou kampaň zvolit a získat tak co nejvyšší výdělky? Představujeme kampaň Půjčka Zonky, která patří jednoznačně mezi naše TOP kampaně.

Více