Affiliate partner roku 2021

Přidáno 17.01.2022

Oblíbená soutěž Affiliate partner roku, která probíhala od 1. října do 31. prosince 2021 je u konce a zná své výherce! I letos byly výsledky velmi vyrovnané a těsně před koncem soutěže se dokonce změnilo pořadí prvních příček. A jak to tedy celé dopadlo?

 

Připomeňme si pravidla soutěže

 

Soutěž probíhala v období od 1. října do 31. prosince 2021 a zúčastnit se mohli všichni naši affiliate partneři. Soutěžící, kteří se umístili na prvním až třetím místě získávají velice zajímavé ceny.

Do soutěže byli zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem bylo dosáhnout nejvyššího obratu v období konání soutěže. 

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

 

1. místo –  Outdoorová kamera GoPro HERO 8 Black s AFFILIATE ID: 4372

2. místo –  Sluchátka Apple AirPods Pro s AFFILIATE ID: 21515

3. místo – Kontaktní gril DeLonghi CGH1012D s AFFILIATE ID: 23625

 

 

Výhercům gratulujeme a ostatním partnerům děkujeme za účast!

 

 

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více

SOUTĚŽ S RAZDVAPŮJČKOU O REPRODUKTORY NICEBOY!

Ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz jsme pro vás připravili soutěž o skvělé bezdrátové reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěžit se bude o co nejvyšší počet žádostí o půjčku v období konání soutěže.

Více