Affiliate partner roku 2021

Přidáno 17.01.2022

Oblíbená soutěž Affiliate partner roku, která probíhala od 1. října do 31. prosince 2021 je u konce a zná své výherce! I letos byly výsledky velmi vyrovnané a těsně před koncem soutěže se dokonce změnilo pořadí prvních příček. A jak to tedy celé dopadlo?

 

Připomeňme si pravidla soutěže

 

Soutěž probíhala v období od 1. října do 31. prosince 2021 a zúčastnit se mohli všichni naši affiliate partneři. Soutěžící, kteří se umístili na prvním až třetím místě získávají velice zajímavé ceny.

Do soutěže byli zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem bylo dosáhnout nejvyššího obratu v období konání soutěže. 

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

 

1. místo –  Outdoorová kamera GoPro HERO 8 Black s AFFILIATE ID: 4372

2. místo –  Sluchátka Apple AirPods Pro s AFFILIATE ID: 21515

3. místo – Kontaktní gril DeLonghi CGH1012D s AFFILIATE ID: 23625

 

 

Výhercům gratulujeme a ostatním partnerům děkujeme za účast!

 

 

Zpět

A naši Chytrou půjčku už znáte?

Co říkáte na kampaň, díky které máte mnohem větší šanci na monetizaci svého trafficu? Na kampaň, u které si jednoduše vygenerujete iframe formulář, nasadíte na své webové stránky a nemáte už žádné starosti s hlídáním změn úrokových sazeb a jiných informací? Představujeme další kampaň eSpolupráce.cz zvanou Chytrá půjčka neboli Multipůjčka.

Více

Soutěž Affiliate partner roku 2022 začala!

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na uspořádání oblíbené soutěže Affiliate partner roku. Pokud jste minulý rok nevyhráli, nezoufejte, tentokrát se štěstí může usmát právě na vás! Podmínky pro získání výhry se totiž lehce liší... Tak pojďte na to a získejte možnost vyhrát parádní elektroniku!

Více