Herní portál Bránaher.cz

Přidáno 08.09.2017

V posledních týdnech jsme usilovně pracovali na poskytování co možná nejlepších služeb v oblasti herních kampaní. Přemýšleli jsme, jak vám zpříjemnit a ulehčit propagaci her a myslíme si, že se nám povedlo něco, co jistě nadchne řadu našich partnerů.

Rádi bychom vám představili projekt BránaHer.cz, který vám umožní propagovat všechny herní kampaně affiliate sítě eSpolupráce najednou. Obrovskou výhodou nejen pro začínající herní affiliate partnery je tedy to, že nemusí vytvářet a ladit vlastní herní web. Naše vysoce konverzní BránaHer.cz obsahuje pravidelně aktualizovanou nabídku her dostupných k propagaci spolu s detailním popisem a videoukázkou. Plánujeme jeho rozšíření až do formátu herního magazínu, takže postupně zde v brzké době můžete očekávat články, recenze a blogy.

 

Jak propagace herních kampaní přes BránuHer funguje?

Náhled webu Bránaher.czPro projekt BránaHer.cz je vytvořena speciální kampaň, kterou naleznete ve vašem uživatelském rozhraní eSpolupráce v kategorii "Online hry". Dále postupujete jako při propagaci samotné kampaně - propagací vašeho partnerského odkazu, který naleznete v kampani přivádíte uživatele na BránaHer. Každý návštěvník vstupující na portál přes odkaz kampaně získá affiliate id a v případě, že projeví zájem o hru a splní provizní cíl (registrace, stáhnutí hry, dokončení tutoriálu a další - viz. popis kampaně pro danou hru), je vám automaticky přičtena konverze včetně provize, a to pod příslušnou herní kampaní.

Kampaň BránaHer.cz také umožňuje propagaci jednotlivých her pomocí tzv. deep linků, respektive Váš partnerský odkaz uživatele přesměruje přímo na landing page konkrétní hry na BránaHer.cz (například při propagaci hry World of Tanks, stačí nastavit deep link na www.branaher.cz/mmo-hry/world-of-tanks - váš partnerský odkaz návštěvníka automaticky přesměruje přímo na naší landing page World of Tanks, nikoliv na hlavní stránku BránaHer.cz). Návod na vytvoření deep linku, vlastní cílové URL, naleznete ZDE.

Ano, tušíte správně - propagace herních kampaní přes BránaHer.cz má jednu velkou výhodu - váš partnerský odkaz můžete umístit na sociální sítě. Mnohdy totiž takový způsob propagace není povolen. Nyní můžete propagovat bez problémů landing page jakékoliv hry. Samozřejmě je v inzerci nadále zakázáno používat brand samotných online her. Tedy můžete propagovat stylem „Pojďte si zahrát tanky!“ nikoliv však „Pojďte si zahrat World of Tanks“.

Pokud máte jakékoliv otázky, připomínky či návrhy na vylepšení portálu, neváhejte kontaktovat našeho kolegu Kryštofa Waltera na emailu walter@espoluprace.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme nastavit propagace.

 

Děkujeme za využívání affilate sítě eSpolupráce.

 
Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více