Nová kampaň Ideální-hypotéka.cz v eSpolupráci!

Přidáno 05.10.2020

Ideální hypotéka propojuje klienta se specialistou na hypotéky, který pomůže sehnat tu nejvýhodnější sazbu a ušetřit v průměru min. 94 000 Kč!Proč Idealni-hypoteka.cz?

Na rozdíl od poradenských firem není Idealni-hypoteka.cz hodnocena provizí ze sjednaného obchodu, ale provozem jejich portálu.

Pro koho je tato kampaň vhodná?

Idealni-hypoteka.cz je vhodná pro klienty, kteří se rozhodli řešit financování svého vlastního bydlení a chtějí výhodnou sazbu. Po vyplnění krátkého formuláře přijde ověřovací e-mail a do 10-ti minut se ozve hypoteční specialista.

Výhody Ideální Hypotéky:

- výrazně šetří čas, kalkulace do 5-ti minut

- nejnižší úrokové sazby na trhu

- průměrná úspora přes 94 000 Kč

- celým procesem provádí zkušení hypoteční specialisté

- vysoká míra schvalovatelnosti

 

PROVIZNÍ MODEL:  Platba za dovolaný lead

VÝŠE PROVIZE:  300 Kč

 

K této kampani jsou k dispozici reklamní bannery, které dohrajeme v průběhu tohoto týdne. Více informací naleznete přímo v kampani Registrace Ideální-hypotéka.cz.

Zpět

Průběžné výsledky soutěže v kampani EliteDate

Staňte se nejlepším affiliate partnerem v kampani EliteDate a vyhrajte například skvělou 3D tiskárnu! Přinášíme Vám průběžné výsledky jednotlivých kategorií. Výsledky jsou opravdu vyrovnané!

Více

Vyjádření eSpoluprace.cz ke změnám v cookies platných od 1. 1. 2022

Od 1. 1. 2022 začne platit novela zákona o elektronických komunikacích, která má důležitý dopad na měření a vlastně na celý svět on-line marketingu. Jak se tato změna dotkne eSpoluprace.cz?

Více