Nová kampaň pouze v eSpolupráci - NaFirmy.cz

Přidáno 01.08.2021

Představujeme vám Nafirmy.cz - novou peer-to-business platformu, která si dala za cíl podpořit rozkvět českého podnikání.

 

Affiliate program NaFirmy.cz

Nafirmy.cz je peer-to-business platforma, která propojuje malé, střední české firmy a OSVČ s investory. U NaFirmy.cz půjčují lidé a ne banky. Podniky a OSVČ tak mají šanci získat dostupnější úvěry a investoři zase lépe zhodnotí peníze než na spořicím účtu v bance.


Kdo je autorem NaFirmy.cz?

Služba NaFirmy.cz má kořeny v CreativeDocku. Právě tady vyrostly i například MallPay, Zonky, Mutumutu, HoppyGo a další padesátka startupů. V základu každého z nich je dlouhodobě udržitelný růst, uživatelská přívětivost a technologická inovace.


Co dělají u NaFirmy.cz jinak?

Díky inteligentnímu skóringovému modelu můžou NaFirmy.cz nabídnout úvěry i firmám a OSVČ, kterým především banky nebo jiné nebankovní instituce nejsou schopny úvěr poskytnout. Nehodnotí totiž pouze účetní výkazy, ale zkoumají i nefinanční parametry a zaměřují se především na budoucnost klienta. Firmám a OSVČ, které na úvěr nedosáhnou, rádi poradí, jaké kroky podniknout k tomu, aby v budoucnu na úvěr dosáhly.


Kolik si můžete u NaFirmy.cz půjčit a na co?

Půjčují od 75 tisíc do 1 milionu Kč s možností využití platebních prázdnin s úrokem od 2,89 % p.a. A to jak na provozní, tak na investiční financování podniku.


Jaká je splatnost úvěru?

Podle potřeby, od 6-ti do 36-ti měsíců.


Výhody půjčky na NaFirmy.cz

- česká firma sídlící v Česku
- vše zařídíte zcela pohodlně a online
- inovativní skóringový model zajišťují větší šanci na dosáhnutí úvěru
- exkluzivně pouze v naší síti!PROVIZNÍ MODEL: CPA - Platba za schválenou a načerpanou půjčku

VÝŠE PROVIZE:  2 600 Kč za schválenou a načerpanou půjčku


K této kampani je k dispozici bohatá sada reklamních bannerů v různých velikostech. Pro mailery máme připravenou i mailingovou šablonu. Více informací naleznete přímo v kampani NaFirmy.cz.

Zpět

Soutěž pro partnery v kampani Půjčka Cofidis

Pro Vaši motivaci je navíc v období soutěže od 1. září do 30. listopadu 2021 navýšená odměna na 3,8 % za sjednanou půjčku!

Více

Finální výsledky soutěže s Razdva půjčkou!

Soutěž s Razdva půjčkou je u konce a přichází tedy na řadu její nejoblíbenější část - vyhlášení výsledků!

Více