Nová kampaň pouze v eSpolupráci - NaFirmy.cz

Přidáno 01.08.2021

Představujeme vám Nafirmy.cz - novou peer-to-business platformu, která si dala za cíl podpořit rozkvět českého podnikání.

 

Affiliate program NaFirmy.cz

Nafirmy.cz je peer-to-business platforma, která propojuje malé, střední české firmy a OSVČ s investory. U NaFirmy.cz půjčují lidé a ne banky. Podniky a OSVČ tak mají šanci získat dostupnější úvěry a investoři zase lépe zhodnotí peníze než na spořicím účtu v bance.

 

Kdo je autorem NaFirmy.cz?

Služba NaFirmy.cz má kořeny v CreativeDocku. Právě tady vyrostly i například MallPay, Zonky, Mutumutu, HoppyGo a další padesátka startupů. V základu každého z nich je dlouhodobě udržitelný růst, uživatelská přívětivost a technologická inovace.

 

Co dělají u NaFirmy.cz jinak?

Díky inteligentnímu skóringovému modelu můžou NaFirmy.cz nabídnout úvěry i firmám a OSVČ, kterým především banky nebo jiné nebankovní instituce nejsou schopny úvěr poskytnout. Nehodnotí totiž pouze účetní výkazy, ale zkoumají i nefinanční parametry a zaměřují se především na budoucnost klienta. Firmám a OSVČ, které na úvěr nedosáhnou, rádi poradí, jaké kroky podniknout k tomu, aby v budoucnu na úvěr dosáhly.

 

Kolik si můžete u NaFirmy.cz půjčit a na co?

Půjčují od 75 tisíc do 1 milionu Kč s možností využití platebních prázdnin s úrokem od 2,89 % p.a. A to jak na provozní, tak na investiční financování podniku.

 

Jaká je splatnost úvěru?

Podle potřeby, od 6-ti do 36-ti měsíců.

 

Výhody půjčky na NaFirmy.cz

- česká firma sídlící v Česku
- vše zařídíte zcela pohodlně a online
- inovativní skóringový model zajišťují větší šanci na dosáhnutí úvěru
- exkluzivně pouze v naší síti!
 

 

PROVIZNÍ MODEL: CPA - Platba za schválenou a načerpanou půjčku

 

VÝŠE PROVIZE:  2 600 Kč za schválenou a načerpanou půjčku

 

Do kampaně NaFirmy.cz jsme přidali nový cíl - Žádost. Nyní, pokud dojde k vyplnění formuláře (ať už jde o s.r.o. nebo OSVČ), načte se nám do systému konverze pod cílem „žádost“. Můžete tak vidět, jak Váš traffic konvertuje. 

 

K této kampani je k dispozici bohatá sada reklamních bannerů v různých velikostech. Pro mailery máme připravenou i mailingovou šablonu. Více informací naleznete přímo v kampani NaFirmy.cz.

 

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více