Nová kampaň - Půjčka od Air Bank

Přidáno 25.01.2024

Air Bank, člen skupiny PPF, je moderní a inovativní česká banka s přehledným online bankovnictvím a vlastní pobočkovou sítí. Klientům poskytuje jednoduchá a srozumitelná řešení pro všechno, co se v životě točí kolem peněz. Ceník banky bez absurdních poplatků, hvězdiček nebo malého písma se vejde na jedinou stranu A4. Vizí Air Bank je být bankou, kterou mohou mít lidé rádi. Mezi její hodnoty proto patří jednoduchost, odvaha, pravdivost a přátelství.

Provizní model: 1,75 % CPS za první půjčku, 1,4 % za opakovanou půjčku 

Základní informace 

  • Úrok od 4,9 % ročně 

  • Počet splátek 6–120 měsíců 

  • Výše půjčky 5 000 Kč až 1 200 000 Kč 

     

Reprezentativní příklady

Velká půjčka 
 
Při výši úvěru 300 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 8,40 % je RPSN 8,74 % a měsíční splátka 3 717 korun. Celkem pak ve 120 měsíčních splátkách zaplatíte 445 959 korun. Při včasném splácení získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 7,40 % ročně s RPSN 7,67 %, měsíčně budete splácet 3 717 korun a celkem ve 113 měsíčních splátkách zaplatíte jen 418 182 korun. Příklad vychází z načerpání půjčky 1. den v měsíci a dne splátky 5. den v měsíci. 
 
Malá půjčka 
Při výši úvěru 30 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 11,9 % je RPSN 12,56 % a měsíční splátka 667 korun. Celkem pak ve 60 měsíčních splátkách zaplatíte 39 983 korun. Při včasném splácení získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 10,9 % ročně s RPSN 11,45 %, měsíčně budete splácet 667 korun a celkem ve 59 měsíčních splátkách zaplatíte jen 38 790 korun. Příklad vychází z načerpání půjčky 1. den v měsíci a dne splátky 5. den v měsíci. 

 

Schvalovací proces 

V případě zájmu o propagaci a zapojení do kampaně Půjčka Airbank prosíme o zaslání emailu na naší affiliate managerku Julču julie.nachaj@srovnejto.cz!. Do mailu uveďte web a landing page, na které chcete Půjčku Air Bank propagovat. Pokud je za nás OK, posíláme tyto publishery ke schválení do Air Bank, kde se kontroluje každý web individuálně. Noví publisheři jsou tedy schvalováni individuálně jak na naší straně, tak na straně Air Bank, prosíme tedy o trpělivost. 

 

Hodnocení půjčky

Předčasné splacení kdykoli a zadarmo, sjednání a vedení půjčky máte také zdarma. Snadno a na pár kliknutí tak klient získá půjčku, která letos opět zvítězila v Indexu odpovědného úvěrování Člověka v tísni.

 

Parametry půjčky od Air Bank

 

 

Podmínky propagace

Níže uvedený text představuje úplná pravidla propagace.

V souvislosti s touto nabídkou jsme do administrace kampaní nahráli nové bannery, které prosím využijte ke svým propagacím.

 

Využijte možnosti zapojit se do propagace aktuálně nejpopulárnější banky v ČR!

 

 

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naš e-mail podpora.espoluprace@srovnejto.cz.

 

Děkujeme a přejeme hodně štěstí s propagacemi!

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více