Nová kampaň Viva Credit v eSpolupráci!

Přidáno 17.02.2020

Propagujte novou kampaň Půjčka Viva credit nově přes eSpolupráci!

Viva Credit® nabízí rychlou půjčku. Žádost zabere pouze 7 minut, poté proběhne rychlé schválení a ihned obdržíte až 20000,00 Kč a to vše bez záruky, ručitelů a dokladů o příjmu od zaměstnavatele. Pokud jste novým zákazníkem, máte 0% úročení na první půjčku.

Víme, že když potřebujete peníze okamžitě, každá minuta se počítá, proto Viva credit vytvořil tento druh úvěru. Během dvou hodin od schválení Vaší půjčky máte peníze na účtě.

PROVIZNÍ MODEL:  1000 Kč provize za každou první půjčku. Lead se zobrazí po dokončení 6. kroku žádosti na webu inzerenta.

K dispozici jsou e-mailové kreativy a bannery. Více informací přímo v kampani Půjčka Viva-credit.cz

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více

SOUTĚŽ S RAZDVAPŮJČKOU O REPRODUKTORY NICEBOY!

Ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz jsme pro vás připravili soutěž o skvělé bezdrátové reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěžit se bude o co nejvyšší počet žádostí o půjčku v období konání soutěže.

Více