Nové herní kampaně

18.10.2017

Za poslední měsíc jsme přidali velké množství herních kampaní.

V eSpolupráci se snažíme každému vyjít vstříc. Poslední dobou se také usilovně snažíme více zaměřit na herní kampaně, kde se nám podařilo získat nové hry, které jistě potěší každého herního partnera.

Nově nabízíme tyto hry


Tanki Online - platba za registraci

3D multiplayerová střílečka s tanky, kterou můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a vrhněte se do nelítostné bitvy proti nepřátelským tankům. Hra nabízí velkou škálu módů, svůj tank můžete neustále vylepšovat, měnit, upravovat a mnohem více!


Rail Nation - platba za registraci

Hra pro všechny fanoušky strategických her a železnic. Založte si vlastní železniční společnost, spojte se s ostatními hráči do herních asociací, organizujte výnosné transporty zboží a pokuste se vyhrát celou hru.


Travian - platba za registraci

Slavná strategická hra, přímo průkopník mezi MMO hrami s ticíci reálných hráčů. Vyberte si svou legendu a vstupte do příběhu komplětně vyprávěného sítí hráčských akcí. Hra Travian je velkolepá válečná MMO hra a ráj pro strategické experty. 


NosTale - platba za registraci

Ponořte se do fantasy světa, který vám umožní zkoumat Vaše nekonečné možnosti. Vyberte si jedno ze tří povolání (lukostřelec, kouzelník nebo válečník) a staňte se hrdinou vzrušujícího příběhu MMORPG hry NosTale.


CrowFall - platba za prodej

Crowfall je připravovaná a velmi ambiciózní on-line hra s náhodně generovaným a plně zničitelným prostředím. Kampaň může trvat měsíc i rok, poté je herní svět zničen a hráči se přesunou do dalšího světa.


Dragon Awaken - platba za registraci

Free-to-play fantasy browser hra. Jedná se o MMORPG, kde se hráči mohou stát legendárním dračím jezdcem a zažit dobrodružství v různých dungeonech.


Throne: Kingom at War - platba za registraci

Stanete se pánem, mocným potomkem velkého krále a jste hoden vládnout velké království. Na cestě k žádanému trůnu se budete potýkat s mazanými přáteli a vznešenými nepřáteli. Při této cestě na vás čeká spoustu pastí a intrik, které vás budou chtít zastavit, proto buďte připraveni na všechno! Hra je v prohlížeči.


BigFarm - platba za registraci

Prohlížečová hra, která vás vtáhne do života farmáře. Starejte se o zvířata, obdarujte půdu, pěstujte, stavte a mnohem více!


Warface - platba za registraci a spuštění hry

Stanete se vojákem v budoucnosti, vyberte si styl boje, bojujte proti obrovským robotům, nepřátelům různého druhu nebo letadlům, které mají tu nejvyspělejší technologii. Hra Warface čeká právě na tebe, profesionálního vojáka budoucnosti.


Aktuálně nabízíme přes 30 herních kampaní a každý týden se můžete těšit na nové herní akce!

V případě otázek nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, děkujeme.