Obnovení kampaně Půjčka Via SMS!

Přidáno 16.10.2020

Půjčka Via SMS opět v nabídce eSpolupráce!Proč Via SMS?

Rychlá a flexibilní online půjčka na nenadále výdaje. Nově Via SMS nabízí půjčku až do výše 60000 Kč (novým klientům až 16000 Kč) s délkou vyřízení do 15-ti minut. Obnovený je pouze redirect, API a iframe aktuálně intenzivně řešíme.

Pro koho je tato kampaň vhodná?

Především pro zájemce o rychlou a flexibilní půjčku na splátky nejčastěji pro pořízení větších spotřebičů do domácnosti, nutné opravy a podobné potřeby. Vhodná je i k překlenutí krátkodobé finanční krize, jako výpomoc při mimořádných výdajích či překlenutí dočasného výpadku příjmů. Jestliže potřebujte úvěr rychle s možností nízkých měsíčních splátek a chcete v průběhu splácení čerpat dodatečný úvěr, je ViaSMS ideální produkt pro vás. Peníze získáte témeř okamžitě a půjčku můžete splatit kdykoliv, případně využít nízkých měsíčních splátek

Výhody půjčky od Via SMS:

- peníze na účtu do 15-ti minut

- splátka dle Vašich potřeb

- nový klient prvních 30 dní s 0 % úrokem

- nově až do výše 60 000 Kč

- vše zařídíte online
PROVIZNÍ MODEL:  Platba za první půjčku

VÝŠE PROVIZE:  1350 Kč

 

K této kampani je k dispozici nová sada reklamních bannerů. Veškeré starší bannery jsme odstranili. Více informací naleznete přímo v kampani Půjčka Via SMS - přesměrování na web..

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více

SOUTĚŽ S RAZDVAPŮJČKOU O REPRODUKTORY NICEBOY!

Ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz jsme pro vás připravili soutěž o skvělé bezdrátové reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěžit se bude o co nejvyšší počet žádostí o půjčku v období konání soutěže.

Více