Průběžné výsledky soutěže

Přidáno 25.11.2020

Staňte se naším nejlepším affiliate partnerem v roce 2020 a vyhrajte zajímavé ceny za desítky tisíc korun!PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 1. října do 31. prosince 2020 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás. Soutěžící, který se umístí na prvním až třetím místě získává velice zajímavé ceny.

Do soutěže jsou zapsáni všichni partneři generující jakýkoliv obrat. Cílem je dosáhnout nejvyššího obratu v období konání soutěže. Hlavní cenu může získat jen ten nejlepší, ovšem vyhrát mohou i ostatní.


PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PARTNERŮ:

1. místo –  AFFILIATE ID: 16662

2. místo –  AFFILIATE ID: 16698

3. místo – AFFILIATE ID: 17383

4. místo – AFFILIATE ID: 4372

5. místo – AFFILIATE ID: 3998


Pokuste se ještě navýšit své propagace a vylepšete své výsledky!

 


A O JAKÉ HRAJEME CENY?

1. místo –  PlayStation 5 / Xbox Series X

2. místo –  Dron DJI Mavic Mini s 2,7K kamerou

3. místo –  SodaStream Spirit

 


PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 1. října do 31. prosince 2020 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. října do 31. prosince 2020 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž dosažený obrat bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umístění jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 17. ledna 2021 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 17. dubna 2021, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.

Zpět

Průběžné výsledky soutěže v kampani EliteDate

Staňte se nejlepším affiliate partnerem v kampani EliteDate a vyhrajte například skvělou 3D tiskárnu! Přinášíme Vám průběžné výsledky jednotlivých kategorií. Výsledky jsou opravdu vyrovnané!

Více

Vyjádření eSpoluprace.cz ke změnám v cookies platných od 1. 1. 2022

Od 1. 1. 2022 začne platit novela zákona o elektronických komunikacích, která má důležitý dopad na měření a vlastně na celý svět on-line marketingu. Jak se tato změna dotkne eSpoluprace.cz?

Více