Soutěž Affiliate partner roku 2022 začala!

Přidáno 18.10.2022

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na uspořádání oblíbené soutěže Affiliate partner roku. Pokud jste minulý rok nevyhráli, nezoufejte, tentokrát se štěstí může usmát právě na vás! Podmínky pro získání výhry se totiž lehce liší... Tak pojďte na to a získejte možnost vyhrát parádní elektroniku!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 15. října 2022 do 31. prosince 2022 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás, kteří získají báječné ceny.  

 

A O JAKÉ HRAJEME CENY?

1. místo obrat –  Dron DJI Mavic Mini Fly 2

- Získá affiliate partner, který dosáhne nejvyššího obratu za období konání soutěže.

2. místo skokan –  Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4S Silver Gray

- Získá affiliate partner, který dosáhne největšího zlepšení oproti předešlému období. Jeho výdělky však musí být v minimální hodnotě 30 000 Kč za období konání soutěže.

3. místo konverze –  Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 7 Pro černé

- Získá affiliate partner, který bude mít nejvyšší konverzi v Kč za období konání soutěže. Konverze musí být schválena.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 15. října 2022 do 31. prosince 2022 soutěž o výše uvedené věcné ceny. 

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky: 

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz 

b) v období od 15. října 2022 do 31. prosince 2022 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz. 

Vyhodnocení soutěže proběhne 17. ledna 2022 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o. 

Prosím, dbejte na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím e-mailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte, ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz.Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 17. dubna 2023, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě. 

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více