Soutěž pro partnery v kampani EliteDate

Přidáno 29.09.2021

Staňte se nejlepším affiliate partnerem v kampani EliteDate a vyhrajte například skvělou 3D tiskárnu! Tak neváhejte a vylepšete své propagace.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 1. října do 30. listopadu roku 2021 a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás, které odměníme zajímavými cenami.

Do soutěže jsou automaticky zapsáni všichni partneři aktivně propagující kampaň EliteDate CZ. Soutěžíme ve třech kategoriích a cílem je zajistit co největší počet registrací, finanční objem a nárůst oproti měsícům srpen a září 2021.

 

VÝHRY

 

1. kategorie Skokan - 3D tiskárna Creality ENDER 3 v hodnotě 5 000 Kč

2. kategorie Objem - Kolonožka Hoverboard Premuim v hodnotě 5 500 Kč

3. kategorie Počet registrací - Sluchátka Koss TWS/150i černá v hodnotě 1 500 Kč

 

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 1. října do 30. listopadu 2021 soutěž o věcné ceny, kterými jsou: : 1x 3D tiskárna Creality ENDER 3  pro kategorii SkokanKolonožka Hoverboard Premuim  pro kategorii Objem ;Sluchátka Koss TWS/150i černá  pro kategorii Počet žádostí.

 

 


Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 1. října do 30. listopadu 2021 budou aktivně propagovat kampaň EliteDate zařazenou v affiliate síťi eSpolupráce.cz.

c) Účastníci soutěže se zavazují postupovat tak, aby účast v soutěži nevedla k porušování právních předpisů, zejména v oblasti jednání se spotřebitelem.

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž nárust/ finanční objem/počet registrací bude nejvyšší oproti měsíci září 2021.

Vyhodnocení soutěže proběhne 15. prosince až 17. prosince 2021 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na to, abyste měli řádně vyplněný email. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 20. února 2022, bude výhra použita v dalších soutěžích s touto kampaní.

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více