Soutěž pro partnery v kampani Půjčka Cofidis

Přidáno 22.04.2020

Právě probíhá soutěž o hodnotné ceny až do konce června!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období od 22. dubna do 30. června 2020  a zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři. Na konci soutěže vyhlásíme ve dvou kategoriích celkem šest nejlepších soutěžící, kteří získají lákavé ceny.

Do soutěže jsou zapsáni všichni noví i stávající partneři aktivně propagující kampaň Půjčka Cofidis. V první kategorii je cílem soutěže zajistit nejvyšší objem půjček, který je příslušně bodově ohodnocen, zatímco v kategorii druhé jde o největší počet individuálních (originálních) žádostí a to právě v období konání soutěže. Hlavní ceny mohou získat jen ti nejlepší z každé kategorie.

Bodové hodnocení – 1 schválená smlouva:

do 100.000 Kč = 1 bod

100.001 – 500.000 Kč = 2 body

500.001 – 1 mil Kč = 4 body

 

VÝHRY

1. kategorie OBJEM PŮJČEK

1. místo – Dron s HD kamerou Hubsan H501M X4 Waypoints FPV

2. místo – Bezdrátová sluchátka Marshall Major III Bluetooth

3. místo – Parfém PACO RABANNE 1 Million EdT 100 ml

 

2. kategorie POČET ORIGINÁLNÍCH ŽÁDOSTÍ

1. místo – SODASTREAM Spirit MĚSTO & TRÉNINK

2. místo – Pánský parfém HUGO BOSS The Scent 100ml

3. místo – Aroma difuser DOMO DO9215AV

 

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje v termínu od 22. dubna do 30. června 2020 soutěž o věcné ceny, kterými jsou: 1x Dron s HD kamerou Hubsan H501M X4 Waypoints FPV pro 1. místo, Bezdrátová sluchátka Marshall Major III Bluetooth pro 2. místo, Parfém PACO RABANNE 1 Million EdT 100 ml pro 3. místo v kategorii OBJEM PŮJČEK a další dílčí kategorie, ve kterých se soutěží o věcné ceny, kterými jsou: SODASTREAM Spirit MĚSTO & TRÉNINK  pro 1. místo, Pánský parfém HUGO BOSS The Scent 100ml pro 2. místo a  Aroma difuser DOMO DO9215AV pro 3. místo v kategorii POČET ORIGINÁLNÍCH ŽÁDOSTÍ


Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 22. dubna do 30. června 2020 budou aktivně propagovat kampaň Půjčka Cofidis zařazenou v affiliate síťi eSpolupráce.cz

c) Účastníci soutěže se zavazují postupovat tak, aby účast v soutěži nevedla k porušování právních předpisů, zejména v oblasti jednání se spotřebitelem.

Ze shora uvedených účastníků soutěže bude vybráno šest partnerů, jejichž dosažený objem půjček bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží podle výsledku jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 16. července 2020 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na to, abyste měli řádně vyplněný email. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 16. září 2020, bude výhra použita v dalších soutěžích s touto kampaní.

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více

SOUTĚŽ S RAZDVAPŮJČKOU O REPRODUKTORY NICEBOY!

Ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz jsme pro vás připravili soutěž o skvělé bezdrátové reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěžit se bude o co nejvyšší počet žádostí o půjčku v období konání soutěže.

Více