Soutěž s Razdva půjčkou o parádní ceny!

Přidáno 13.04.2021

V souvislosti s kampaní "Razdva půjčka 100 000 Kč se splátkou 2 498 Kč“ si pro Vás Razdva půjčka připravila motivační soutěž o atraktivní ceny v celkové hodnotě 50.000 Kč. Soutěžit se bude o nejvyšší počet konverzí (vzniklých smluv) na Razdva půjčku v období kampaně. Započítávají se smlouvy na jakoukoli částku!PRAVIDLA SOUTĚŽE


Soutěž se uskuteční 12. 4. – 4. 6. 2020 v období kampaně „Razdva půjčka 100 000 Kč se splátkou 2 498 Kč“. Na konci soutěže vyhlásíme tři nejlepší z vás. Soutěžící, který se umístí na prvním až třetím místě získávají velice zajímavé ceny.

Započítávají se smlouvy na jakoukoli částku. Zúčastnit se mohou všichni naši affiliate partneři.

Razdva půjčka si vyhrazujeme právo zkrátit, přerušit, upravit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla. Tyto skutečnosti Vám budou sděleny prostřednictvím sítě eSpolupráce.cz

V případě, že odměnu nebude možné z jakéhokoliv důvodu nakoupit, vyhrazujeme si právo nahradit odměnu jinou odměnou v obdobné hodnotě a podobě.

Výherce má povinnost dle české legislativy odměnu přiznat a řádně zdanit.A O JAKÉ HRAJEME CENY?

1. místo –  iPhone v hodnotě 25.000 Kč (vč. DPH)

2. místo –  Městská elektrokoloběžka v hodnotě 15.000 Kč (vč. DPH)

3. místo –  Sporttester/smartwatch v hodnotě 10.000 Kč (vč. DPH)

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel: Elephant Orchestra, s.r.o., IČ: 032 729 74, se sídlem Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 186 00 tímto vyhlašuje ve spolupráci s kampaní Razdva půjčka v termínu od 12. dubna 2021 do 4. června 2021 soutěž o výše uvedené věcné ceny.

Účastníky soutěže jsou osoby, které splní tyto podmínky:

a) jsou registrovaní partneři v affiliate síti eSpoluprace.cz

b) v období od 12. dubna do 4. června 2021 budou aktivně propagovat kampaně zařazené v affiliate síti eSpolupráce.cz

Ze shora uvedených účastníků soutěže budou vybráni tři partneři, jejichž dosažený obrat bude v daném období nejvyšší, přičemž každý partner obdrží dle výsledku a umístění jednu ze shora uvedených výher. V případě, že stejného výsledku dosáhne více partnerů bude výhra připsána partnerovi s největším počtem konverzí v tomto období.

Vyhodnocení soutěže proběhne 18. června 2021 v sídle společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Prosím, dbejte na na řádně vyplněnou registraci v eSpolupráci. Prostřednictvím emailu budeme kontaktovat vítěze za účelem dojednání vyzvednutí výhry. Nejsme povinni zjišťovat žádné další kontakty, než které vyplníte ani ověřovat správnost vyplněných kontaktů. Vítězové dále budou pod svým ID zveřejněni na internetových stránkách www.espoluprace.cz. Pokud se vítěz o výhru nepřihlásí do 18. srpna 2021, bude peněžitá částka z prodeje cen věnována Údolí slonů v pražské zoologické zahradě.

Zpět

Soutěž s Coolcredit.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Coolcredit.cz.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál finanční odměny! Připomínáme, že po celou dobu soutěže byla navýšená provize na 1 925 Kč, která se díky dosažení skvělých výsledků prodlužuje i nadále.

Více

Soutěž s Coolcredit.cz - průběžné výsledky

Přinášíme vám průběžné výsledky soutěže s Coolcredit.cz. Podívejte se, jak si stojíte oproti konkurenci!

Více