Propagujte přes vánoční weby!

Přidáno 09.12.2020

Čas do vánoc rychle utíká, my neleníme a přinášíme pro naše partnery aktualizované weby s vánoční tématikou.


Nyní můžete propagovat Chytrou půjčku i pomocí tématických landing page Mrazikovapujcka.cz, Pujckanadarky.cz a Rychlavanocni.cz. Ke každému tomuto vánočnímu webu máme rovněž připravené speciální bannery a e-mailové kreativy.

Určitě bychom neměli zapomenout zdůraznit, že všechny weby obsahují trackovaný exit pop-up, možnost přepínání mezi velkou a malou půjčkou a jsou samozřejmě plně responzivní.Více informací, reklamní prvky a zmiňované URL naleznete přímo v kampani Chytré půjčky.

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více

SOUTĚŽ S RAZDVAPŮJČKOU O REPRODUKTORY NICEBOY!

Ve spolupráci s kampaní Razdvapujcka.cz jsme pro vás připravili soutěž o skvělé bezdrátové reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěžit se bude o co nejvyšší počet žádostí o půjčku v období konání soutěže.

Více