Propagujte přes vánoční weby!

Přidáno 09.12.2020

Čas do vánoc rychle utíká, my neleníme a přinášíme pro naše partnery aktualizované weby s vánoční tématikou.


Nyní můžete propagovat Chytrou půjčku i pomocí tématických landing page Mrazikovapujcka.cz, Pujckanadarky.cz a Rychlavanocni.cz. Ke každému tomuto vánočnímu webu máme rovněž připravené speciální bannery a e-mailové kreativy.

Určitě bychom neměli zapomenout zdůraznit, že všechny weby obsahují trackovaný exit pop-up, možnost přepínání mezi velkou a malou půjčkou a jsou samozřejmě plně responzivní.Více informací, reklamní prvky a zmiňované URL naleznete přímo v kampani Chytré půjčky.

Zpět

Soutěž s Razdva půjčkou o parádní ceny!

V souvislosti s kampaní "Razdva půjčka 100 000 Kč se splátkou 2 498 Kč“ si pro Vás Razdva půjčka připravila motivační soutěž o atraktivní ceny v celkové hodnotě 50.000 Kč. Soutěžit se bude o nejvyšší počet konverzí (vzniklých smluv) na Razdva půjčku v období kampaně. Započítávají se smlouvy na jakoukoli částku!

Více

Affiliate partner roku 2020

Již tradičně se od 1. října do 31. prosince konala soutěž o nejlepšího partnera roku. Víme, kdo se snažil a kdo usnul na vavřínek. Letos to bylo opět velmi těsné a ještě týden před koncem soutěže se změnilo pořadí na prvních třech příčkách. Nejprve si ale zopakujeme pravidla.

Více