Propagujte kampaň Zonky

Přidáno 04.08.2022

Jste v eSpolupráce.cz nováček, chystáte se teprve registrovat anebo přemýšlíte zkrátka nad tím, jakou kampaň zvolit a získat tak co nejvyšší výdělky? Představujeme kampaň Půjčka Zonky, která patří jednoznačně mezi naše TOP kampaně.

O Zonky  

Nejprve si v krátkosti povíme něco málo o službě Zonky. Zonky.cz je poskytovatelem spotřebitelských úvěrů, který vznikl v České republice v listopadu 2014. Jedná se o unikátní peer-to-peer službu, zjednodušeně řečeno – lidé půjčují lidem za výhodný úrok a za férových podmínek. Služba přináší výhody oběma stranám. Jedněm umí půjčit levněji a druhým umožní efektivní investování. Provozovatelem tohoto projektu je Air Bank a.s., člen skupiny PPF. 

Výhody Půjčky Zonky

 • Velmi nízká úvěrová sazba začínající už od 4,99 %. 

 • Možnost půjčit si od 20 000 Kč do 900 000 Kč na 12 až 120 měsíců. 

 • Rychlé schválení půjčky do 2 minut. Peníze na účtu jsou k dispozici do 5 minut, nejpozději do druhého dne. 

 • Poskytnutí půjčky jak osobám na HPP, tak i OSVČ. 

 • Půjčka na cokoliv a bez ručení. 

 • Předčasné splacení zdarma. 

 • Vše jednoduše online od A do Z. 

 • Možnost pojištění schopnosti splácet, například při ztrátě zaměstnání apod. 

A proč propagovat kampaň Půjčka Zonky v eSpolupráce.cz? 

Propagací této kampaně máte možnost získat skvělou provizi 1,75 % (CPS) z výše schválené půjčky nebo 2,10 % (CPS) z výše schválené půjčky se sjednaným pojištěním. To ale není vše, pokud si budete dlouhodobě držet dobré výsledky, máte možnost získat provize vyšší. Průměrná provize také v čase stoupá vzhledem k rostoucí schválené jistině. 

V kampani si můžete vybrat z mnoha reklamních prvků, jako jsou bannery, e-mailové šablony a články, které lze jednoduše stáhnout a umístit do svých propagací na webových stránkách. Je zde také možnost nechat si vytvořit reklamní prvky od inzerenta přímo na míru. 

A pokud jsme vás k propagaci náhodou stále nepřesvědčili, ukážeme vám i zajímavá čísla týkající se této kampaně: 

 • Za měsíc květen 2022 činila průměrná vyplacená provize affiliate publisherům 4 313 Kč 

 • Zaznamenali jsme bezmála 2 000 žádostí o půjčku (za období květen 2022) 

 • Vysoký konverzní poměr okolo 16 % (jedná se o konverzi z žádosti do smlouvy) 

 • Nejvyšší vyplacenou provizí za poslední rok je částka 18 900 Kč (při výši provize 2,10 %) 

Začněte s propagací třeba ještě dnes! 

V eSpolupráci.cz naleznete tuto kampaň pod ID 917 nebo klikněte na Přejít do kampaně. Pokud zatím nemáte účet, vytvořit si ho můžete ZDE

V samotné kampani si překopírujte affiliate link, který vám byl automaticky vygenerován. Trackovací link si umístěte na webové stránky do svých propagací (například bannerů apod.) 

 
Pokud občas tápete v tom, jak se orientovat ve svém účtu, přečtěte si náš článek o používání účtu eSpolupráce.cz.
 

Jak už bylo zmíněno, v kampani naleznete dostatek reklamních prvků. Dále zde naleznete popis kampaně, reprezentativní příklad, bližší informace o produktu a podmínky propagace. 

Pokud budete mít k propagaci dotazy nebo budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese podpora.espoluprace@srovnejto.cz .

 

Autorkou článku je Michala Říhová, affiliate manager ve společnosti Srovnejto.cz.

Zpět

Soutěž s Razdvapujcka.cz - vyhlášení vítězů

Soutěž s Razdvapujcka.cz je u konce a zná své výherce. Podívejte se, kdo vyhrál parádní reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion.

Více

Soutěž s Razdvapujcka.cz - průběžné výsledky

Ve spolupráci s Razdvapujcka.cz jsme uspořádali soutěž o skvělé reproduktory značky Niceboy RAZE 3 Radion. Soutěž je aktuálně v plném proudu a vy se můžete podívat na průběžné výsledky. Pokud náhodu nejste na jednom z prvních třech míst, nezoufejte, karty se stále mohou obrátit. Stačí jen navýšit své propagace!

Více